ДНIПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Головна
Карта сайту
RSS
ONLINE
Структура та персоналії
Керівництво обласної ради
Депутатський корпус
Виконавчий апарат
Президія обласної ради
Постійні комісії
Депутатські фракції
Офіційні документи
Програма соціально-економічного та культурного розвитку області на 2016 рік
Програма розвитку місцевого самоврядування
Обласний бюджет на 2016 рік
Звіт про виконання обласного бюджету за 2015 рік
Обласний конкурс серед посадових осіб органів місцевого самоврядування
Регіональні програми
План роботи Дніпропетровської обласної ради VIІ скликання на 2016 рік
Регламент обласної ради
Розпорядження голови обласної ради
Розпоряждення голови обласної ради з кадрових питань обласних комунальних підприємств, закладів та установ
Проекти рішень обласної ради
Рішення обласної ради
Протоколи сесій
Результати поіменного голосування
Законодавство України про місцеве самоврядування
Обласний конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування
Перевірки згідно ЗУ "Про очищення влади"
Спільний конкурс проектів DESPRO та Дніпропетровської обласної ради із впровадження/вдосконалення децентралізованої моделі водопостачання на рівні сільських громад Дніпропетровської області
Громадська приймальня
Регуляторні акти
Ярмарок вакансій
Ярмарок ідей
Асоціація органів місцевого
самоврядування Дніпропетровської області
Доступ до публічної інформації
Конкурсні торги, закупівля, оренда державного та муніципального майна
Зворотній звя'зок
Депутатські фракції
Фракція „Опозиційний блок”
1.
Адамський Анатолій Павлович
2.
Антіпов Валентин Миколайович
3.
Арсеєв Юрій Миколайович
4.
Баландін Сергій Вікторович
5.
Барсук Олександр Михайлович
6.
Березюк Михайло Олексійович
7.
Бєліков Костянтин Аркадійович
8.
Бєльська Антоніна Григорівна
9.
Бондар Ігор Вікторович
10.
Ботвінов Ростислав Геннадійович
11.
Бутківський Віктор Володимирович
12.
Волков Віктор Пилипович
13.
Воронін Сергій Анатолійович
14.
Геккієв Артур Долхатович
15.
Герасимчук Олександр Миколайович
16.
Дацько Тетяна Федорівна
17.
Доценко Ігор Іванович
18.
Єсаулов Геннадій Олександрович
19.
Жук Діана Андріївна
20.
Задорожня Наталія Володимирівна
21.
Лазніков Олександр Михайлович
22.
Мазан Юрій Васильович
23.
Малачевський Олег Вікторович
24.
Муксімов Андрій Олександрович
25.
Мурашко Костянтин Віталійович
26.
Нестеренко Любов Володимирівна
27.
Пахомов Віталій Олександрович
28.
Подоплєлова Надія Леонідівна
29.
Пономарчук Микола Савелійович
30.
Разгоняєв Михайло Васильович
31.
Савєльєв Володимир Іванович
32.
Салащенко Ірина Іванівна
33.
Темник Геннадій Павлович
34.
Тимошенко Павло Геннадійович
35.
Удод Євген Григорович
36.
Федін Костянтин Анатолійович
37.
Фіщенко Олександр Віталійович
38.
Хватова Світлана Володимирівна
39.
Циркін Ігор Маркович
40.
Чередніченко Олег Євгенійович
41.
Шамрицька Наталія Анатоліївна
42.
Шевчик Дмитро Володимирович
43.
Шовгеля Олена Миколаївна
44.
Юнак Сергій Іванович
45.
Якубовська Ольга Валентинівна